Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info o postavach

Toto je Asuma učitel Shikamaru,Ino a Choujiho.Jeho přirodni chakra je vítr je syn 3 Hokage a je jeden  Asumaz 12 ochrancu Větru učil take Naruta využivat svoji chakru větru.Miloval Kurenai a ona jeho tak mněli mit ditě ale nakonec Asumu zabili Akatsuki.Asuma předal Shikamaru zapalovačku aby si ho pamatoval a take mu řekl aby dohližel za Kurenai.

guy.jpg Toto je Guy je to učitel Lee,Tenten a Neji je mistr tajjutsu a umi dobře otvirat brany a bojovat bez jutsu je s Kakashim nejlepši kamoši.

 

 

 

 

Toto je Hinata uči ji Kurenai ma hinata.jpgbrachu Nejiho a oba umi Byakugan je zamilovana po uši do Naruta ale nevi že Narutu se libi někdo jiny umi lečit jak ostatni. 

 

 

 

choji.jpg

Toto je Chouji jeho učitel je Asuma je tlustej ale silnej muže zvěčovat všechny svoje končetiny a dokaže rychle běhat za den sežere aspon 5 baličku chipsu.

 

ino.jpg

Toto je Ino jeji učitel je Asuma je normalni a ma praci prodava květiny dokaže ovladnout nad člověkem kontrolu a ovladat ho nebo v něj vlezt take umi lečit jak ostatni medikove.

 

kakashi.jpg

Toto je Kakashi jeto učitel Naruta,Sakury a Saskeho ale Saske pak odešel tak učil misto něho Saye ktery je silny Kakashi rad čte male knižky jeho přirodni chakra je blesk a voda zavřeny oko ma proto že to neni jeho jeto oko Obita tak umi Kakashi využivat Sharingan a je moc nenapadny a take je členem Anbu. 

kiba.jpg

Toto je Kiba jeho učitel je Kurenai ma sviho bojoviho psa jmenem Akamaru když mu bo 5 let tak ho dostal cvičili oba od mala bojovat a tak se staly super dvojkou umi rychle běhat avyuživat chakru spolu a oba se o sebe staraji. 

 

kurenai.jpg Toto je Kurenai uči Kibu,Hinatu a Shino miluje Asuma a tak je těhotna bude mit ditě a to ditě bude učit Shikamaru Kurenai je profi s Genjutsu ma červeny oči a je trochu divna a dokaže člověka uspat jednym dotikem.

 

 lee.jpg

 Toto je Lee jeho učitel je Guy jsou si moc podobni a Guy Leeho ma jako za syna Lee umi taki otvirat brany jak Guy a je taky profi v Tajjutsu cviči každy den a cely den nic ho nezastavi je prostě silny rychli a profesionalni a trenuje bez přestavek.

 

 

 naruto.jpg

 Toto je Naruto hlavni hrdina anime serialu jeho učitel je Kakashi a Jiraya ktery byl jeho dědeček v Narutovy žije deviti ocasovej kteryho dostal pečetkou od čtvrtyho Hokage od jeho taty naruto take vyučil Sagejutsu jako Jiraya.Naruto se nikdy nevzdava a je silnej nebo silnějši za kamen Naruto take miluje Sakuru ale vona ho mlati když děla blbodti a taky Naruto uči Konohamaru saynovce tžetiho Hokage.Naruto se chce taky stat šestym Hokage a Konohamaru sedmim.

 neji.jpg

 Toto je Nejijeho učitel je Guy ma sestru Hinatu a oba umi Byakugan neji umi dobře bojovat a taky se stal členem Anbu jeho 64 dotyku nebes zabiji každyho.

 

 sakura.jpg

 Toto je Sakura jeji učitel je Kakashi a Tsunade pata Hokage.Tsunade učila Sakuru všechno aj prvni pomoc a udržovat velkou silu.Sakura miluje Saskeho ale taky trochu Naruta.Sakura se stale medikem a lečla všechny lidi.A taky pomaha Tsunade paty Hokage.

 

 sasuke.jpg

 Toto je Sasuke jeho učitel byl Kakashi a pak Orochi Maru kteryho zabil a zabil svyho brachu a dostal od něj Amaterasu Sasuke se stal take členem Akatsuki a byl proti Narutovi.Sasukeho miluje Sakura ktera už rada nema Sasuke udělal skupinu a chodil po světě a dělal věci a pak se stal Akassuki se svou skupinou.

 shikamaru.jpg

 Toto je Shikamaru jeho učitel je Asuma.Asuma ma rad Shikamaru protože si sou stejně rovni ale Shikamaru je chytřejši.Shikamaru se stane učitelem když Kurenai narodi ditě.Shikamaru umi tinovou kopii dokaže člověka ovladat tak že děla něco a ten druhej to stejny.Shikamaru pomaha paty Hokage.

 

 shino.jpg

 Toto je Shino jho učitel je Kurenai.Shino umi využivat sve brouky moc dobře a taky zbira nove aby jich mněl vic nebo kdybi mu umřeli tak aby mněl dalši shino muže dělat klony z brouky a taky je naučil živit se chakrou shino bez brouku bojovat nemuze.

 

 tenten.jpg

 Toto je Tenten jeji učitel je Guy.Tenten umi využivat schroolki a zbraně jes nimi silnějši.Dokaž z nima vše taki e ji libi Lee.Tenten lečit neumi protože se uči bojovat jako profi.

 

 

 hokage.jpg

 Toto je první Hokage jeho Jutsu sou dřevěny jak u Kapitana Yamato.První Hokage ma vnučku Tsunade(Patou Hokage).Prvni hokage pak umřel a Orochi Maru ho oživil a ovladal ho a tak i druhyho Hokage. 

 

 2-hokage.jpg

 Toto je druhy Hokage.Jeho jutsu jsou vodni.Druhy Hokage učil pana Sarutobi (třetiho hokage).Druhyho Hokage postihla smrt stejna jak prvního Hokage a pak oba ovladal Orochi Maru.

 3-hokage.jpg

 Toto je třeti Hokage.Umi se divat přes skleněnou kouli a předpovidat.Třeti Hokage ma syna Asuma a vnuka Konohamaru.Posledni boj v jeho životě byl proti Orochi Maru.Vyvolal boha smrti a zapečetal jen Orochi Marovy ruce a pak zemřel.Učil take legendarni trojci Jirayu,Tsunade(patou Hokage) a Orochi Maru ktery ho zradil.

 4-hokage.jpg

 Toto je čtvrty Hokage.Učil Kakashiho a jeho kamarada Obita.Čtvrty Hokage odešel z vesnice schovane v listi.Přestěhoval se svou ženou a kamarady do tajemneho mněsta kde nikdo nebyl.Všichni o něm mluvili že je mrtev.Jeho syn je Naruto.

tsunade.jpg

Toto je paty Hokage.Nejprve ji řikali Tsunade ale pak se stala Hokage.Tsunade je jedna z legendarni trojice jeji učitel je třeti Hokage a dědeček první Hokage.Je stara ale vypada mlada protože ma na sobě pečet.Její slabost je krev.Měla muže a brachu ktery umřely ve valce.

                  

jiraya.jpg

Toto je Jiraya jeden z legendarní trojice.Jeho učitel je třeti Hokage.Učil čtvrtyho Hokage.Taky se učil žabi boj a využivat žabi silu a pohled jak i Naruto po něm.Jeho posledni boj byl proti Painum tři z nich zabil ale dva oživili a jednoho sebrali do listi a pak hlavní Pain(Nagato) udělal dalšiho.Jiraya napsal hodně knižek mněl rad hezke holky a miloval Tsunade a taky se mněl stat patym Hokage.

orochi-maru.jpg

Toto je Orochi Maru.Ma silu a moc bíliho hada.Je jeden z legendarní trojice.Jeho učitel je třetí Hokage.Orochi Maru pak zradil vesnici schovanou v listi stal se členem Akatsuki a zautočil na vesnici schovanou v listi v masce a jinym oblečeni tehdy ho porazily a le dal saskemu na zady prokletou pečetku.Orochi Maru z Kabuto pak zradili Akatsuki.A stali se Ninjami vesnice schovane ve zvuku.Orochi Maru dal ještě dalšim pěti lidem prokletou pečetku a ty mu sloužili.Pak zas zautočil se svima čtyřma na vesnici schovanou v listi jako převlečenym za Kazekage a tentokrat zničil čtvrtku vesnice a zabil sveho učitele kterej mu zapečetal ruce.Pomahali mu s tim aj oživeni první a druhy Hokage.Saske pak šel za Orochi Maru a sloužil mu.Orochi Maru pak si našel tělo a pokud v něm byl než mu nevilečili jeho prave.A take byl kdo první umřel z legendarní trojice.Zabil ho Sasuke při vymněně těla.Za Orochi Maru nasledoval Jiraya ktery umřel při boji s Painem.Orochi Maru taki učil Itachiho když byl mali.A malem ho nezabil kvuli Sharinganu.  

 files_3246.jpg

 Toto je Sai jeho učitel je Danzo,Kakashi a Kapitan Yamato.Sai rad maluje a čte knižky jak ze sebe udělat dobryho kamoše taki se převlika skoro jak holka.Jeho malovani se použiva take jako Jutsu.Nakresli zviře řekne Nimpo a už to zviře žije.Je take srandovni a Naruto ho moc rad nema.

kabuto.jpg Toto je Kabuto (čtyř okej). Kabuto je pravou rukou Orochi Maru pomaha mu se všim.Kabuto je taki medik jako Tsunade.Kabuto vyrabi všelijake leky aby lečil svyho pana.Kabuto umi blokovat časti těla.

 yamato.jpg

 Toto je Kapitan Yamato.Uči Naruta a Saie.Jeho technyky jsou dřevěny jak u prvního Hokage.A taky vodni a někdy použiva zemi.Na ruce ma pečetku aby věděl kolik ocasu ma na sobě Naruto když je v modu děviti ocasove liški jmenem Kyuubi.Yamato se častě vidi s Kakashim nebo na misich z Narutem.

 shizune.jpg

 Toto je Shizune.Shizune je pravou rukou Tsunade (pate Hkage).Ma zviřatko prase jmenem Suki.Shizune se take i boji Tsunade protože ji nahani strach svimi slovi.

 

danzo.jpg 

Toto je Danzo.Danzo vyučil Saie z maliho kluka až po 16 letyho chlapa.Taki je jeden ze třech co znaji že Itachi Uchiha neni z klanu Uchiha ale je to špehoun a vi o sile jeho Mangekyou Shakringan. Danzo skriva sve oko protože tam ma svuj Sharingan a použiva ho jen když potřebuje.Danzo vypada jak Obito Uchiha.  

 pain.jpg

 Toto jsou Painove.Painu je celkem sedum ale znami jsou jen tyhlech šest.Na jejich očich jsou Rinegany co maji šest cest.1.Cesta nebe 2.Cesta země 3.Cesta zvířat 4.Cesta pekla 5.Cesta duchu a 6.Cesta chakry.Proto je jich šest každy ma jednu cestu.Tychto šest Painu jsou marionetky.Jsou to lidi co davno umřeli a oživil je pravy Pain jmenem Nagato. Painove jsou členy Akatsuki.Painove zabili Jirayu a taky zničil vesnici schovanou v listi.Painove maj v sově přijmače chakry.Tymhle zpusobem se obladaji.Painove umřeli při boji z Narutem ktery byl v Sage modu.

 nagato.jpg

 Toto je Nagato.Je to člen Akatsuki.Řidi painy přes přijmače chakry.Nagato mněl učitele Jirayu kteryho pak zabil svimi marionetkami. Nagato umřel po smrti všech marionetek.Umřel po konci mluveni z Narutem.Umřel tak že utratil všechnu chakru na oživeni všech lidi co umřeli z vesnice schovane v listi.Nagato byl pravej kdo mněl oči Rinegan.Jeho rodiče umřeli při třeti velike valce shinobi.

 konan.jpg

 Toto je Konan.Jeji učitel byl Jiraya.Konan je členem Akatsuki.Jeji techniki jsou papirkove.Ochranuje Nagata a take skriva ho.Konan se muže zmněnit na milion papirku uletět a pak se někde zas poskladat.Ma nejraději Nagata a Yachiko (Painy).

 yahiko.jpg

 Toto je Yachiko.Jeho učitel byl Jiraya ktery pak umřel v boji kdy Yachiko byl marionetkou Painem.Yachiko

 byl ovladanej Nagatem jak i šest lidi.Yachiko umřel davni udělal sebevraždu když Nagato mněl v ruce kunai tak Yachiko k němu ořiběhl a zabil se.Pak Nagato do Yachika da přijmače chakry a dostal Rinegan s Cestou nebe.

 deidara.jpg

 Toto je Deidara.Je členem Akatsuki.Na rukach ma pusy aby mohl využivat slizove bomby.Nesnaši hlavně Kakashiho protože mu vycucl Sharinganem ruku.Deidaruv posledni boj byl proti Sasukemu.Deidara při boji kdy ho Sasuke probodl vybuchl a umřel.

 

 tobi.jpg

 Toto je Tobi.Je členem Akatsuki.Pod maskou je někdo z klanu Uchiha.Protože je vidět Sharingan.Jsoutři nazory kdo to je.Budto je Obiti nebo Madara nebo Danzo.Tobi se muže přemistovat z mista namisto.

 

 images.jpg

 Toto je Kakuzu.Je členem Akatsuki.Ma na zadech čtyři maski.Jsou to těla profesionalnich ANBU co mřeli při boji z Kakunzo.Kakuzuv partak je Hidan.Kakuzuv posledni boj byl proti Kakashimu,Kapitanu Yamato a Narutem.Naruto do něj vrazil větrny shuriken a kakashi ho pak ukončil chidorim.

 hidan.jpg

 Toto je Hidan.Hidan je členem Akatsuki.Hidan je v partě z Kakunzo.Hidan se muže přemněni na černo biliho muže a byt tak silnějši.Hidan zabil Asumu.Hidan ma tři špicovou kosu.Hidanuv posledni boj bil proti Shikamaru.

 itachi.jpg

 Toro je Itachi.Je členem Akatsuki.Jeho partak je Kisame.Itachi je špehoun. Jeho učitel byl Orochi Maru. Řikali že je z klanu Uchiha ale nebyl.Itachi dostal svuj Mangekyou když zabil sviho nejlepšiho kamoše Izunu.Itachi pak vyvraždil cely klanUchiha kromě jeho nevlastniho brachy Sasukeho.Itachiho posledni boj byl proti Sasukemu.Sasuke utratil silu biliho hada a dostal od Itachiho vlastni Mangekyou.Itachi umřel stratou chakry a vykrvaceni.

 kisame.jpg

 Toro je Kisame.Kisame je členem Akatsuki.Kisameho partak je Itachi.Kisame ma meč ktery je povolen byt jen v jeho rukach jinak v ničich. Jeho meč muže ubirat jakoukoliv chakru.Kisame je žralok ktery je v podobě člověka.Kisameho posledni boj byl proti Killer Bee a Jeho brachovi Reikagemu. Kisameho meč byl na straně Killer Beeho protože mu chutnala jeho chakra.A skončilo to tim že Killer Bee z Reikagem udělali dvojte laso a tim utrhli Kisamemu hlavu.Kisame take vi kdo je pod maskou Tobi. 

 sasori.jpg

 Toto je Sasori.Je členem Akatsuki.Sasori je malej kluk ktery roste moc pomalu protože je živa marionetka.Ale spiš vypada jak člověk.Sasori je moc podobny Gaare.Sasori je spokojeni.Jeho posledni boj byl proti Sakuře.Sakura utratila většinu chakry a malem umřela ale Sasori ji dal sve chakry a pak udělal sebevraždu protože už dal žit nemohl.

 zetsu.jpg

 Toto je Zetsu.Je nejdivnějšim členem Akatsuki. Zetsu se muže přesouvat z místa na místo pomoco země. Zetsu rad sleduje boj hlavně když bojuje někdo z členu Akatsuki.Je černo bílej a rozdělanej na dvě časti ta  bíla je trochu blba a normalní a ta černa je zla a silně rozumna. Zetsu je pravou rukou Tobi.Muže se take rozdělit na te časti.Je tvaru kytki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

clarins hudvård omdöme

(clarins hudvård omdöme, 27. 1. 2022 19:04)


Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how could we communicate? clarins hudvård omdöme wolre.teswomango.com/map21.php

loreal pro glow foundation sverige

(loreal pro glow foundation sverige, 27. 1. 2022 12:57)


It's truly very complicated in this active life to listen news on TV, thus I just use web for that reason, and obtain the newest information. loreal pro glow foundation sverige icta.prizsewoman.com/map10.php

zinzino balance oil bluff

(zinzino balance oil bluff, 27. 1. 2022 6:52)


I am sure this piece of writing has touched all the internet viewers, its really really good article on building up new blog. zinzino balance oil bluff camre.sewomabest.com/map12.php

att bli frisör

(att bli frisör, 27. 1. 2022 1:01)


This website certainly has all the information I needed about this subject and didn't know who to ask. att bli frisör nighl.sewomabest.com/map6.php

istället för hamburgerbröd

(istället för hamburgerbröd, 26. 1. 2022 17:02)


If you are going for most excellent contents like I do, just visit this site all the time since it provides quality contents, thanks istället för hamburgerbröd ringsa.teswomango.com/map21.php

ююююю

(NadiaGaumb, 26. 1. 2022 4:53)

</QUOTE>
<b>Жанна </b>, https://blogintimx.ru/?p=224 Поздравляю, ваше мнение пригодится

chanel noir parfym

(chanel noir parfym, 25. 1. 2022 23:01)


I need to to thank you for this fantastic read!! I definitely enjoyed every bit of it. I have got you bookmarked to look at new things you post… chanel noir parfym tumde.teswomango.com/map8.php

waar zitten veel eiwitten in

(waar zitten veel eiwitten in, 22. 1. 2022 22:51)


What i don't understood is in fact how you are no longer really much more neatly-liked than you may be now. You are so intelligent. You know therefore significantly relating to this subject, made me in my view consider it from a lot of various angles. Its like women and men are not fascinated except it's one thing to accomplish with Lady gaga! Your own stuffs nice. All the time deal with it up! waar zitten veel eiwitten in tagcsu.sewomabest.com/map18.php

Google - займ на карту без отказа без проверки срочно

(ManzokaNoike, 22. 1. 2022 16:55)

Онлайн займы на карту без отказа и без проверки сейчас вы можете взять за 10 минут. Если срочно нужны деньги на карту, то советуем перейти по ссылкам ниже где вы найдете лучшие МФО которые работают круглосуточно!

Для оформления займа нужен паспорт, мобильный телефон и любая именная банковская карта. У нас проверенный список микрофинансовых компаний где можно взять быстрый займ на карту до 50 тысяч рублей. Также для новых клиентов есть акция в виде займа под 0% на 15 дней.

Посмотреть все актуальные предложения по займам:
https://toolbarqueries.google.com.ng/url?q=https://mikro-zaim-online.ru/
https://www.google.sc/url?q=https://mikro-zaim-online.ru/
https://cse.google.co.im/url?q=https://mikro-zaim-online.ru/
https://image.google.jo/url?q=https://mikro-zaim-online.ru/
https://images.google.sh/url?q=https://mikro-zaim-online.ru/

Бады ради мужчин и женщин

(JaimeSox, 22. 1. 2022 1:45)

Обещать бады ради мужчин чтобы повышения либидо и потенции, китайская медицина.
Женские возбудители и афродизиаки. Безвыездно дозволительно Заказать тогда :
https://Fito-Shop.in.ua

Thanks!

(Josephpoida, 21. 1. 2022 6:09)

I just want to say thank you for this great website. I found a solution here on naruto-info.estranky.cz for my issue.

Какая сегодня погода?

(Kirillpqz, 19. 1. 2022 22:24)

Как вы прогнозируете погоду?
ЛИчно я смотрю вечером на закат, но если ничего не вижу, тогда иду на сайт https://www.gismeteo.ua/ и там получаю весь прогнозируете. И было несколько раз когда сайт был не прав.
Так что доверй, но проверяй.

Wana fun on browser playing crazygames?

(Crarow, 18. 1. 2022 21:23)

Hello. CrazyGames features the latest and best free online games. You can enjoy gaming without interruptions from downloads, intrusive ads, or pop-ups. Just load up your favorite games instantly in your web browser and enjoy the experience.
You can play our games on desktop mobile devices. That includes everything from desktop PCs, laptops, and Chromebooks, to the latest smartphones and tablets from Apple and Android.
More info at https://www.crazygamesonline.com/

XXX Porn Tube

(Miltonhot, 17. 1. 2022 16:56)

XXX Home Free XXX Porn
XXX Free Porn Tube
XXX Japan Porn Free Japan Porn
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
XXXhome Porn Tube Video
XXXChina Porn Tube
XXX Japanese Porn Tube Japan Porn
Japan Porn Video XXX Japan Porn Tube
https://cn.xxxcomvideo.com
https://zh.xxxwww1.com

Работа

(DonaldBug, 17. 1. 2022 2:26)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo?w=wall-109862666_2779

Работа

(DonaldBug, 16. 1. 2022 15:03)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo?w=wall-109862666_2779

Заработок в интернете

(MichaelMer, 15. 1. 2022 23:09)

https://maps.google.com.mm/url?sa=t&url=https://vk.com/zarabotok_v_internete_dlya_mam

межкомнатные раздвижные двери цены

(Bogdancgo, 15. 1. 2022 13:56)

Здравствуйте господа!
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Хозяева квартир, загородных домов, коттеджей, а также офисных и торговых помещений для обустройства проемов все чаще выбирают двери из закаленного стекла. Такой материал неспроста стал популярен. По прочности и звукоизоляции стекло не уступает деревянным полотнам, а по износостойкости в разы превосходит другие классические материалы. Кроме всех плюсов технических характеристик, стекло является наиболее декоративным материалом и в ближайшее время точно не выйдет из моды.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1vmrY5GSwVaOZLTTZYDu9eRJGb7VqrLSr/view?usp=sharing
Увидимся!

Работа

(DonaldBug, 15. 1. 2022 7:12)

https://vk.com/rabota_kemer_ovo

Separate

(then, 14. 1. 2022 3:56)


Amanda Smith and Lawyers Lindsay Parvis at Rockville, Maryland of Both Dragga, Hannon, and Wills Talk child support and Custody in Maryland. A household law firm in Warren, amy Zylman Shimalla, New Jersey, points out the gap between and both collaborative .
https://easierwithpractice.com/how-do-you-say-peacock-in-different-languages/


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33

následující » 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 64148
Měsíc: 2647
Den: 88