Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info o postavach

Toto je Asuma učitel Shikamaru,Ino a Choujiho.Jeho přirodni chakra je vítr je syn 3 Hokage a je jeden  Asumaz 12 ochrancu Větru učil take Naruta využivat svoji chakru větru.Miloval Kurenai a ona jeho tak mněli mit ditě ale nakonec Asumu zabili Akatsuki.Asuma předal Shikamaru zapalovačku aby si ho pamatoval a take mu řekl aby dohližel za Kurenai.

guy.jpg Toto je Guy je to učitel Lee,Tenten a Neji je mistr tajjutsu a umi dobře otvirat brany a bojovat bez jutsu je s Kakashim nejlepši kamoši.

 

 

 

 

Toto je Hinata uči ji Kurenai ma hinata.jpgbrachu Nejiho a oba umi Byakugan je zamilovana po uši do Naruta ale nevi že Narutu se libi někdo jiny umi lečit jak ostatni. 

 

 

 

choji.jpg

Toto je Chouji jeho učitel je Asuma je tlustej ale silnej muže zvěčovat všechny svoje končetiny a dokaže rychle běhat za den sežere aspon 5 baličku chipsu.

 

ino.jpg

Toto je Ino jeji učitel je Asuma je normalni a ma praci prodava květiny dokaže ovladnout nad člověkem kontrolu a ovladat ho nebo v něj vlezt take umi lečit jak ostatni medikove.

 

kakashi.jpg

Toto je Kakashi jeto učitel Naruta,Sakury a Saskeho ale Saske pak odešel tak učil misto něho Saye ktery je silny Kakashi rad čte male knižky jeho přirodni chakra je blesk a voda zavřeny oko ma proto že to neni jeho jeto oko Obita tak umi Kakashi využivat Sharingan a je moc nenapadny a take je členem Anbu. 

kiba.jpg

Toto je Kiba jeho učitel je Kurenai ma sviho bojoviho psa jmenem Akamaru když mu bo 5 let tak ho dostal cvičili oba od mala bojovat a tak se staly super dvojkou umi rychle běhat avyuživat chakru spolu a oba se o sebe staraji. 

 

kurenai.jpg Toto je Kurenai uči Kibu,Hinatu a Shino miluje Asuma a tak je těhotna bude mit ditě a to ditě bude učit Shikamaru Kurenai je profi s Genjutsu ma červeny oči a je trochu divna a dokaže člověka uspat jednym dotikem.

 

 lee.jpg

 Toto je Lee jeho učitel je Guy jsou si moc podobni a Guy Leeho ma jako za syna Lee umi taki otvirat brany jak Guy a je taky profi v Tajjutsu cviči každy den a cely den nic ho nezastavi je prostě silny rychli a profesionalni a trenuje bez přestavek.

 

 

 naruto.jpg

 Toto je Naruto hlavni hrdina anime serialu jeho učitel je Kakashi a Jiraya ktery byl jeho dědeček v Narutovy žije deviti ocasovej kteryho dostal pečetkou od čtvrtyho Hokage od jeho taty naruto take vyučil Sagejutsu jako Jiraya.Naruto se nikdy nevzdava a je silnej nebo silnějši za kamen Naruto take miluje Sakuru ale vona ho mlati když děla blbodti a taky Naruto uči Konohamaru saynovce tžetiho Hokage.Naruto se chce taky stat šestym Hokage a Konohamaru sedmim.

 neji.jpg

 Toto je Nejijeho učitel je Guy ma sestru Hinatu a oba umi Byakugan neji umi dobře bojovat a taky se stal členem Anbu jeho 64 dotyku nebes zabiji každyho.

 

 sakura.jpg

 Toto je Sakura jeji učitel je Kakashi a Tsunade pata Hokage.Tsunade učila Sakuru všechno aj prvni pomoc a udržovat velkou silu.Sakura miluje Saskeho ale taky trochu Naruta.Sakura se stale medikem a lečla všechny lidi.A taky pomaha Tsunade paty Hokage.

 

 sasuke.jpg

 Toto je Sasuke jeho učitel byl Kakashi a pak Orochi Maru kteryho zabil a zabil svyho brachu a dostal od něj Amaterasu Sasuke se stal take členem Akatsuki a byl proti Narutovi.Sasukeho miluje Sakura ktera už rada nema Sasuke udělal skupinu a chodil po světě a dělal věci a pak se stal Akassuki se svou skupinou.

 shikamaru.jpg

 Toto je Shikamaru jeho učitel je Asuma.Asuma ma rad Shikamaru protože si sou stejně rovni ale Shikamaru je chytřejši.Shikamaru se stane učitelem když Kurenai narodi ditě.Shikamaru umi tinovou kopii dokaže člověka ovladat tak že děla něco a ten druhej to stejny.Shikamaru pomaha paty Hokage.

 

 shino.jpg

 Toto je Shino jho učitel je Kurenai.Shino umi využivat sve brouky moc dobře a taky zbira nove aby jich mněl vic nebo kdybi mu umřeli tak aby mněl dalši shino muže dělat klony z brouky a taky je naučil živit se chakrou shino bez brouku bojovat nemuze.

 

 tenten.jpg

 Toto je Tenten jeji učitel je Guy.Tenten umi využivat schroolki a zbraně jes nimi silnějši.Dokaž z nima vše taki e ji libi Lee.Tenten lečit neumi protože se uči bojovat jako profi.

 

 

 hokage.jpg

 Toto je první Hokage jeho Jutsu sou dřevěny jak u Kapitana Yamato.První Hokage ma vnučku Tsunade(Patou Hokage).Prvni hokage pak umřel a Orochi Maru ho oživil a ovladal ho a tak i druhyho Hokage. 

 

 2-hokage.jpg

 Toto je druhy Hokage.Jeho jutsu jsou vodni.Druhy Hokage učil pana Sarutobi (třetiho hokage).Druhyho Hokage postihla smrt stejna jak prvního Hokage a pak oba ovladal Orochi Maru.

 3-hokage.jpg

 Toto je třeti Hokage.Umi se divat přes skleněnou kouli a předpovidat.Třeti Hokage ma syna Asuma a vnuka Konohamaru.Posledni boj v jeho životě byl proti Orochi Maru.Vyvolal boha smrti a zapečetal jen Orochi Marovy ruce a pak zemřel.Učil take legendarni trojci Jirayu,Tsunade(patou Hokage) a Orochi Maru ktery ho zradil.

 4-hokage.jpg

 Toto je čtvrty Hokage.Učil Kakashiho a jeho kamarada Obita.Čtvrty Hokage odešel z vesnice schovane v listi.Přestěhoval se svou ženou a kamarady do tajemneho mněsta kde nikdo nebyl.Všichni o něm mluvili že je mrtev.Jeho syn je Naruto.

tsunade.jpg

Toto je paty Hokage.Nejprve ji řikali Tsunade ale pak se stala Hokage.Tsunade je jedna z legendarni trojice jeji učitel je třeti Hokage a dědeček první Hokage.Je stara ale vypada mlada protože ma na sobě pečet.Její slabost je krev.Měla muže a brachu ktery umřely ve valce.

                  

jiraya.jpg

Toto je Jiraya jeden z legendarní trojice.Jeho učitel je třeti Hokage.Učil čtvrtyho Hokage.Taky se učil žabi boj a využivat žabi silu a pohled jak i Naruto po něm.Jeho posledni boj byl proti Painum tři z nich zabil ale dva oživili a jednoho sebrali do listi a pak hlavní Pain(Nagato) udělal dalšiho.Jiraya napsal hodně knižek mněl rad hezke holky a miloval Tsunade a taky se mněl stat patym Hokage.

orochi-maru.jpg

Toto je Orochi Maru.Ma silu a moc bíliho hada.Je jeden z legendarní trojice.Jeho učitel je třetí Hokage.Orochi Maru pak zradil vesnici schovanou v listi stal se členem Akatsuki a zautočil na vesnici schovanou v listi v masce a jinym oblečeni tehdy ho porazily a le dal saskemu na zady prokletou pečetku.Orochi Maru z Kabuto pak zradili Akatsuki.A stali se Ninjami vesnice schovane ve zvuku.Orochi Maru dal ještě dalšim pěti lidem prokletou pečetku a ty mu sloužili.Pak zas zautočil se svima čtyřma na vesnici schovanou v listi jako převlečenym za Kazekage a tentokrat zničil čtvrtku vesnice a zabil sveho učitele kterej mu zapečetal ruce.Pomahali mu s tim aj oživeni první a druhy Hokage.Saske pak šel za Orochi Maru a sloužil mu.Orochi Maru pak si našel tělo a pokud v něm byl než mu nevilečili jeho prave.A take byl kdo první umřel z legendarní trojice.Zabil ho Sasuke při vymněně těla.Za Orochi Maru nasledoval Jiraya ktery umřel při boji s Painem.Orochi Maru taki učil Itachiho když byl mali.A malem ho nezabil kvuli Sharinganu.  

 files_3246.jpg

 Toto je Sai jeho učitel je Danzo,Kakashi a Kapitan Yamato.Sai rad maluje a čte knižky jak ze sebe udělat dobryho kamoše taki se převlika skoro jak holka.Jeho malovani se použiva take jako Jutsu.Nakresli zviře řekne Nimpo a už to zviře žije.Je take srandovni a Naruto ho moc rad nema.

kabuto.jpg Toto je Kabuto (čtyř okej). Kabuto je pravou rukou Orochi Maru pomaha mu se všim.Kabuto je taki medik jako Tsunade.Kabuto vyrabi všelijake leky aby lečil svyho pana.Kabuto umi blokovat časti těla.

 yamato.jpg

 Toto je Kapitan Yamato.Uči Naruta a Saie.Jeho technyky jsou dřevěny jak u prvního Hokage.A taky vodni a někdy použiva zemi.Na ruce ma pečetku aby věděl kolik ocasu ma na sobě Naruto když je v modu děviti ocasove liški jmenem Kyuubi.Yamato se častě vidi s Kakashim nebo na misich z Narutem.

 shizune.jpg

 Toto je Shizune.Shizune je pravou rukou Tsunade (pate Hkage).Ma zviřatko prase jmenem Suki.Shizune se take i boji Tsunade protože ji nahani strach svimi slovi.

 

danzo.jpg 

Toto je Danzo.Danzo vyučil Saie z maliho kluka až po 16 letyho chlapa.Taki je jeden ze třech co znaji že Itachi Uchiha neni z klanu Uchiha ale je to špehoun a vi o sile jeho Mangekyou Shakringan. Danzo skriva sve oko protože tam ma svuj Sharingan a použiva ho jen když potřebuje.Danzo vypada jak Obito Uchiha.  

 pain.jpg

 Toto jsou Painove.Painu je celkem sedum ale znami jsou jen tyhlech šest.Na jejich očich jsou Rinegany co maji šest cest.1.Cesta nebe 2.Cesta země 3.Cesta zvířat 4.Cesta pekla 5.Cesta duchu a 6.Cesta chakry.Proto je jich šest každy ma jednu cestu.Tychto šest Painu jsou marionetky.Jsou to lidi co davno umřeli a oživil je pravy Pain jmenem Nagato. Painove jsou členy Akatsuki.Painove zabili Jirayu a taky zničil vesnici schovanou v listi.Painove maj v sově přijmače chakry.Tymhle zpusobem se obladaji.Painove umřeli při boji z Narutem ktery byl v Sage modu.

 nagato.jpg

 Toto je Nagato.Je to člen Akatsuki.Řidi painy přes přijmače chakry.Nagato mněl učitele Jirayu kteryho pak zabil svimi marionetkami. Nagato umřel po smrti všech marionetek.Umřel po konci mluveni z Narutem.Umřel tak že utratil všechnu chakru na oživeni všech lidi co umřeli z vesnice schovane v listi.Nagato byl pravej kdo mněl oči Rinegan.Jeho rodiče umřeli při třeti velike valce shinobi.

 konan.jpg

 Toto je Konan.Jeji učitel byl Jiraya.Konan je členem Akatsuki.Jeji techniki jsou papirkove.Ochranuje Nagata a take skriva ho.Konan se muže zmněnit na milion papirku uletět a pak se někde zas poskladat.Ma nejraději Nagata a Yachiko (Painy).

 yahiko.jpg

 Toto je Yachiko.Jeho učitel byl Jiraya ktery pak umřel v boji kdy Yachiko byl marionetkou Painem.Yachiko

 byl ovladanej Nagatem jak i šest lidi.Yachiko umřel davni udělal sebevraždu když Nagato mněl v ruce kunai tak Yachiko k němu ořiběhl a zabil se.Pak Nagato do Yachika da přijmače chakry a dostal Rinegan s Cestou nebe.

 deidara.jpg

 Toto je Deidara.Je členem Akatsuki.Na rukach ma pusy aby mohl využivat slizove bomby.Nesnaši hlavně Kakashiho protože mu vycucl Sharinganem ruku.Deidaruv posledni boj byl proti Sasukemu.Deidara při boji kdy ho Sasuke probodl vybuchl a umřel.

 

 tobi.jpg

 Toto je Tobi.Je členem Akatsuki.Pod maskou je někdo z klanu Uchiha.Protože je vidět Sharingan.Jsoutři nazory kdo to je.Budto je Obiti nebo Madara nebo Danzo.Tobi se muže přemistovat z mista namisto.

 

 images.jpg

 Toto je Kakuzu.Je členem Akatsuki.Ma na zadech čtyři maski.Jsou to těla profesionalnich ANBU co mřeli při boji z Kakunzo.Kakuzuv partak je Hidan.Kakuzuv posledni boj byl proti Kakashimu,Kapitanu Yamato a Narutem.Naruto do něj vrazil větrny shuriken a kakashi ho pak ukončil chidorim.

 hidan.jpg

 Toto je Hidan.Hidan je členem Akatsuki.Hidan je v partě z Kakunzo.Hidan se muže přemněni na černo biliho muže a byt tak silnějši.Hidan zabil Asumu.Hidan ma tři špicovou kosu.Hidanuv posledni boj bil proti Shikamaru.

 itachi.jpg

 Toro je Itachi.Je členem Akatsuki.Jeho partak je Kisame.Itachi je špehoun. Jeho učitel byl Orochi Maru. Řikali že je z klanu Uchiha ale nebyl.Itachi dostal svuj Mangekyou když zabil sviho nejlepšiho kamoše Izunu.Itachi pak vyvraždil cely klanUchiha kromě jeho nevlastniho brachy Sasukeho.Itachiho posledni boj byl proti Sasukemu.Sasuke utratil silu biliho hada a dostal od Itachiho vlastni Mangekyou.Itachi umřel stratou chakry a vykrvaceni.

 kisame.jpg

 Toro je Kisame.Kisame je členem Akatsuki.Kisameho partak je Itachi.Kisame ma meč ktery je povolen byt jen v jeho rukach jinak v ničich. Jeho meč muže ubirat jakoukoliv chakru.Kisame je žralok ktery je v podobě člověka.Kisameho posledni boj byl proti Killer Bee a Jeho brachovi Reikagemu. Kisameho meč byl na straně Killer Beeho protože mu chutnala jeho chakra.A skončilo to tim že Killer Bee z Reikagem udělali dvojte laso a tim utrhli Kisamemu hlavu.Kisame take vi kdo je pod maskou Tobi. 

 sasori.jpg

 Toto je Sasori.Je členem Akatsuki.Sasori je malej kluk ktery roste moc pomalu protože je živa marionetka.Ale spiš vypada jak člověk.Sasori je moc podobny Gaare.Sasori je spokojeni.Jeho posledni boj byl proti Sakuře.Sakura utratila většinu chakry a malem umřela ale Sasori ji dal sve chakry a pak udělal sebevraždu protože už dal žit nemohl.

 zetsu.jpg

 Toto je Zetsu.Je nejdivnějšim členem Akatsuki. Zetsu se muže přesouvat z místa na místo pomoco země. Zetsu rad sleduje boj hlavně když bojuje někdo z členu Akatsuki.Je černo bílej a rozdělanej na dvě časti ta  bíla je trochu blba a normalní a ta černa je zla a silně rozumna. Zetsu je pravou rukou Tobi.Muže se take rozdělit na te časti.Je tvaru kytki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vad Г¤r hypertoni aperca.se

(aperca.se, 6. 11. 2020 22:23)


Hello, I desire to subscribe for this webpage to obtain newest updates, so where can i do it please assist. doodr.aperca.se/map1.php vad Г¤r hypertoni

oratrg.se lediga lägenheter borås

(oratrg.se lediga lägenheter borås, 5. 11. 2020 18:20)


It is appropriate time to make some plans for the long run and it is time to be happy. I have learn this post and if I may just I desire to counsel you few fascinating things or advice. Perhaps you can write subsequent articles regarding this article. I wish to read more issues approximately it! lediga lägenheter borås oratrg.se/map19.php

probduo.se vatten i örat smärta

(probduo.se vatten i örat smärta, 5. 11. 2020 0:58)


I am curious to find out what blog system you happen to be using? I'm having some small security issues with my latest site and I would like to find something more safe. Do you have any suggestions? vatten i örat smärta probduo.se/map30.php

renovera badrum vГҐtrumstapet munhea.se

(munhea.se, 4. 11. 2020 8:27)


Hey there! Would you mind if I share your blog with my myspace group? There's a lot of folks that I think would really appreciate your content. Please let me know. Many thanks prefi.munhea.se/map5.php renovera badrum vГҐtrumstapet

folic acid svenska aperca.se

(aperca.se, 3. 11. 2020 22:24)


My family every time say that I am killing my time here at net, however I know I am getting know-how every day by reading thes good articles. brono.aperca.se/map1.php folic acid svenska

enugn.se

(enugn.se, 3. 11. 2020 17:42)


Hello! I realize this is sort of off-topic however I needed to ask. Does building a well-established blog like yours require a massive amount work? I'm brand new to writing a blog however I do write in my journal everyday. I'd like to start a blog so I can easily share my personal experience and thoughts online. Please let me know if you have any recommendations or tips for new aspiring blog owners. Thankyou! enugn.se/map18.php celsius energidryck biverkningar

probduo.se

(probduo.se, 3. 11. 2020 3:06)


I'm extremely pleased to find this great site. I need to to thank you for ones time for this wonderful read!! I definitely enjoyed every little bit of it and I have you book marked to check out new information on your site. probduo.se/map5.php bygga naglar malmö

tips pГҐ lchf mat munhea.se

(munhea.se, 2. 11. 2020 20:02)


Hello, Neat post. There's a problem together with your web site in internet explorer, could check this? IE still is the marketplace chief and a large component to other folks will miss your magnificent writing because of this problem. sgemr.munhea.se/map2.php tips pГҐ lchf mat

azilopar.se

(azilopar.se, 2. 11. 2020 13:01)


Thanks for your marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you might be a great author.I will make sure to bookmark your blog and may come back in the future. I want to encourage you continue your great job, have a nice day! azilopar.se/map27.php färgning av bryn

soppa med pasta aperca.se

(aperca.se, 2. 11. 2020 4:37)


Nice post. I learn something totally new and challenging on sites I stumbleupon every day. It will always be useful to read through content from other writers and use something from other web sites. suspi.aperca.se/map5.php soppa med pasta

oratrg.se

(oratrg.se, 2. 11. 2020 2:52)


Thanks for sharing your thoughts about. Regards oratrg.se/map44.php tilläggsisolera med frigolit

otertbe.se

(otertbe.se, 1. 11. 2020 10:55)


I constantly spent my half an hour to read this weblog's articles daily along with a cup of coffee. otertbe.se/map17.php hur länge ska man ha i silverschampo

hur kokar man quinoa munhea.se

(munhea.se, 1. 11. 2020 7:20)


Undeniably believe that which you said. Your favorite reason appeared to be on the net the easiest thing to be aware of. I say to you, I definitely get annoyed while people consider worries that they plainly do not know about. You managed to hit the nail upon the top and also defined out the whole thing without having side effect , people can take a signal. Will probably be back to get more. Thanks asla.munhea.se/map9.php hur kokar man quinoa

otertbe.se

(otertbe.se, 1. 11. 2020 0:40)


I'm truly enjoying the design and layout of your site. It's a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create your theme? Fantastic work! otertbe.se/map41.php stekt lövbiff recept

fogsand xl bygg aperca.se

(aperca.se, 31. 10. 2020 8:36)


Aw, this was an exceptionally good post. Spending some time and actual effort to create a really good article… but what can I say… I procrastinate a lot and don't seem to get anything done. tortm.aperca.se/map7.php fogsand xl bygg

vårdcentral östertull norrköping munhea.se

(munhea.se, 30. 10. 2020 19:19)


Good day very cool blog!! Man .. Beautiful .. Wonderful .. I'll bookmark your site and take the feeds additionally? I am happy to search out a lot of helpful information here within the post, we want work out more techniques on this regard, thanks for sharing. . . . . . asla.munhea.se/map5.php vårdcentral östertull norrköping

sasilu.se

(sasilu.se, 30. 10. 2020 7:37)


Hello everyone, it's my first pay a quick visit at this website, and piece of writing is in fact fruitful in support of me, keep up posting these types of articles. sasilu.se/map39.php lock för örat yrsel

balsam i hГҐrbotten aperca.se

(aperca.se, 29. 10. 2020 14:34)


I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and was curious what all is required to get set up? I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I'm not very web smart so I'm not 100% certain. Any tips or advice would be greatly appreciated. Kudos doodr.aperca.se/map7.php balsam i hГҐrbotten

oreiep.se

(oreiep.se, 29. 10. 2020 11:11)


Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to more added agreeable from you! However, how can we communicate? oreiep.se/map32.php tofflor dam ГҐhlens

nike väst dam munhea.se

(munhea.se, 29. 10. 2020 6:25)


It is not my first time to go to see this site, i am visiting this web site dailly and obtain good information from here daily. tiodo.munhea.se/map7.php nike väst dam


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující » 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< listopad / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 40942
Měsíc: 1430
Den: 62